Aktuálně

 

​​​​​​​1. -3. listopadu 2024 - minerál tišnov

Během tišnovské burzy budete mít příležitost prohlédnout Vámi objednané nebo rezervované zboží v showroomu Galerie PATRIOT, která bude po dobu burzy otevřena bez objednání. Nezapomeňte si včas domluvit přípravu zboží! Těšíme se na podzimní setkání! 

2022 - Minerál tišnov

Jarní kolo tišnovské mineralogické burzy Minerál Tišnov proběhne tradičně jako třídenní akce od 29.4. - 1.5. 2022. Více informací o akci na www.mineraltisnov.cz. Během burzy je také přístupná Galerie PATRIOT - expozice minerálů v Tišnově ( od 9 - 18 hod ), kde je možné po předchozí domluvě vyzvednout objednané minerály z našeho e-shopu.

MINERÁL TIŠNOV

Dne 5.6.2021 proběhne další kolo sběratelské výstavy minerálů v Tišnově. Vzhledem k okolnostem se jedná o jednodenní venkovní akci, která se za velmi nepříznivého počasí může zrušit. Proto prosím sledujte www.mineraltisnov.cz. V průběhu burzy bude přístupná i Galerie PATRIOT, pro návštěvníky burzy zdarma. Vstupenku lze koupit jak u Sokolovny, tak v Galerii PATRIOT. Prodej či vyzvednutí minerálů z našeho eshopu je po dobu burzy možný přímo v Galerii PATRIOT, je však nutné se předem domluvit na konkrétních vzorcích. Těšíme se na Vás!

E-shop v provozu

29.4.2020 - E-shop je plně v provozu. Objednávky vyřizujeme jako obvykle do 5 dnů, učební pomůcky dodáváme do 3 týdnů. Zboží zasíláme prostřednictvím všech nabízených přepravců. 

NOVÝ ROK 2020

Děkujeme všem našim zákazníkům a spolupracovníkům za přízeň v loňském roce a přejeme vám šťastný vstup do Nového roku. Hodně štěstí v roce 2020!

Zásilkovna na slovensko

Od 28.10.2019 je možné zasílat zboží na Slovensko prostřednictvím služeb Zásilkovna. Nově lze také využít platbu dobírkou. Tato služba je zpoplatněna částkou 40,- Kč a cena zaslání balíčku je 100,- Kč. 

"MINERÁL TIŠNOV" - 1. - 3. 11. 2019

Mineralogická burza "Minerál Tišnov" proběhne 1. - 3. 11. 2019 opět v prostorách tišnovské Sokolovny, Gymnázia a sportovní haly. Sběratelské minerály jsou soustředěny především ve sportovní hale, ale své oblíbené prodejce kamenů a kamarády najdete i v ostatních uvedených prostorách. Více na www.mineraltisnov.cz. Galerie PATRIOT bude mít ve sportovní hale stánek jako obvykle přibližně uprostřed divácké tribuny. Mineralpatriot.cz samostatný stánek na burze nemá, ale pro smluvené vzorky se můžete zastavit případně si je prohlédnout v Galerii PATRIOT v Tišnově, kde bude ve dnech burzy otevřeno od 9:00 do 19:00.

DOPRAVA po ČR ZDARMA

V září 2019 neplatíte poštovné po ČR. 

Dovolená

V době od 28.6.- 14.7.19 nebudeme moci vyřizovat Vaše objednávky. Zboží, které v tomto termínu objednáte, zašleme po 15.7.19. Děkujeme za pochopení.

Mineralogická burza "Minerál Tišnov"

Ve dnech 26.- 28.4.19 proběhne v tišnovské Sokolovně, sportovní hale a na Gymnáziu další kolo mineralogické prodejní výstavy "Minerál Tišnov". Tuto akci pro TJ Sokol Tišnov organizuje mineralogická Galerie PATRIOT, v jejichž prostorách máte příležitost vyzvednout zboží zakoupené na našem webu. Budeme také prezentovat přímo na burze, na viděnou!


šťastný Nový rok

Přeji všem návštěvníkům našeho e-shopu krásný a šťastný Nový rok 2019.

Vánoční provoz

Objednávat je možné i během vánočních svátků, počítejte prosím s možných prodloužením dodacích lhůt díky zpožděním přepravců. 

O nás

Vítáme Vás na stránkách e-shopu www.mineralpatriot.cz. Zabýváme se prodejem přírodních, neopracovaných minerálů ze světa, především však z České republiky. Jsme rádi, že jste náš internetový obchod navštívili a pokud jste na stránkách nenalezli kámen, který potřebujete, kontaktujte nás s požadavkem na info@mineralpatriot.cz. Minerálům se věnujeme dlouhodobě, od roku 2017 provozujeme v Tišnově Galerii PATRIOT - expozici minerálů ( více na www.galeriepatriot.cz ) a ve stejném roce jsme začali pro TJ Sokol Tišnov organizovat tradiční mineralogickou burzu "Minerál Tišnov" ( více na www.mineraltisnov.cz ). 

Pro školy

Základním a středním školám nabízíme učební pomůcky z oblasti mineralogie a geologie. V záložce "učební pomůcky" najdete kompletní přehled nabízeného sortimentu. Zboží do škol dodáváme do 3 týdnů od objednání. Pro školy provádíme také prohlídky stálé mineralogické expozice Galerie PATRIOT v Tišnově. Více na www.galeriepatriot.cz.

.