PŘEPRAVA A DODÁNÍ ZBOŽÍ


Zboží je možné po předchozí domluvě osobně převzít v Galerii PATRIOT - expozici minerálů na adrese: Štěpánova 1964, 666 01 Tišnov. 

Pokud nemůžete zboží vyzvednout osobně, bude Vám zboží zasláno na adresu či výdejní místo spediční firmy dle Vaší volby při objednávce zboží.


​​​​​​​​​​​​​​Ceník přepravních nákladů:

Zásilkovna = 65 Kč

Slovensko - Zásilkovna = 100 Kč

Slovensko - Česká pošta na adresu = 150 Kč

Česká pošta - Balík do ruky = 100 Kč

Česká pošta - Balík na poštu = 90 Kč

PPL = 120 Kč

PPL Parcelshop = 100 Kč

Země EU do 500g ( Česká pošta - doporučená zásilka ) = 169 Kč

- Hotově při doručení = tzv. dobírka: poštovné viz výše + 40 Kč (na Slovensko je možná platba dobírkou pouze při použití dopravce Zásilkovna)

- PayPal: poštovné ve stejné vyši jako při převodu na bankovní účet

Veškeré zboží máme skladem. Objednávka bude zpracována do 2–4 pracovních dnů po přijetí. V tomto případě zboží zasíláme na Vámi uvedenou adresu. Česká pošta ho doručí obvykle do dvou pracovních dnů nebo v případě Vaší nepřítomnosti bude uložen po dobu 7 pracovních dní na poště, kde si ho můžete vyzvednout. PPL a Zásilkovna doručuje/ukládá v obdobném čase.

Způsob doručení zboží určuje prodávající, není-li v kupní smlouvě stanoveno jinak. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy. Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání. Nepřevezme-li kupující zboží při dodání, je prodávající oprávněn požadovat poplatek za uskladnění ve výši 200 Kč (slovy: dvě stě korun českých) a dále je oprávněn od kupní smlouvy odstoupit. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. Náklady spojené s jiným způsobem doručení. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít. Podpisem dodacího listu kupující stvrzuje, že zásilka zboží splňovala všechny podmínky a náležitosti a na případnou pozdější reklamaci ohledně porušení obalu zásilky nemůže být brán zřetel. Další práva a povinnosti stran při přepravě zboží mohou upravit dodací podmínky prodávajícího.